Автомобільних ароматизаторів з Вашим логотипом на замовлення. Повнокольоровий друк із двох сторін на картонному ароматизаторі – 10,50 грн. Парфумерні пахощі 20.00 грн. Мінімальна кількість від 300 шт.
Спрей 55мл. від 6шт. 110грн. Парфумерні 200грн. від 1шт.

На сьогоднішній день автомобільні ароматизатори – це нестандартні сувеніри, які можна зустріти практично у будь-якому автомобілі. Автоароматизатор став унікальним атрибутом для створення сприятливої ​​атмосфери у салоні авто.

Автомобільні ароматизатори KVIN виробляються в діапазоні стандартних та ексклюзивних. Ексклюзивний автоароматизатор – це можливість не лише освіжити салон, а й створити рекламну кампанію зі своїм брендом. Ароматична реклама визнана одним із найефективніших промо-засобів, що використовуються сучасною індустрією. Вся справа в тому, що мозок людини має властивість усю отриману інформацію з чимось асоціювати. Особливо гостро сприймаються яскраві кольори та запахи. Їх ми просто не можемо пропустити повз. І коли людина відчула запах, очі відразу приймаються шукати джерело. Саме тепер набуває чинності Ваш логотип на автомобільному освіжувачі повітря.

Автомобільна аромореклама дуже сильна, до того ж вона не тільки не може бути не помічена, але й значно обмежує простір. Звужується спектр сприйняття інформації споживача, людині нікуди подіти свою увагу, і вона обов’язково сконцентрує погляд на ароматичному брелоку, де і розміщена реклама бренду.

Компания  KVIN  пропонує Вам, вибрати форму та аромат натурального, французького авто-ароматизатора, та розмістити на ньому свій логотип. Таким чином Ви отримаєте недорогий, але ексклюзивний рекламний продукт. Автомобільні ароматизатори, Вашого бренду, з Вашим логотипом – це сувенірна продукція для автосалону, реклама для сервіс салону або стильний атрибут для свого автомобіля. Завдяки поєднанню ціни презенту та його якостей як рекламного носія, вибір автомобільного ароматизатора – це максимально ефективне використання рекламного бюджету.

Вибирайте аромат, замовляйте логотип, ми зробимо все, щоб Ваша реклама принесла очікуваний результат. Виготовлення автомобільних ароматизаторів з Вашим логотипом на замовлення 10.50 грн./шт. від 300 шт.

 

АВТОМОБІЛЬНІ АРОМАТИЗАТОРИ KVIN

На дзеркало Mega fresh

освежитель автомобильный

Classic 

zap-citrus mix

Парфумерні спреї “Elite”

ароматизатор для авто

Gel-classic

освежители автомобильные оптом

Авто-гелі

автомобильные освежители воздуха оптом

Спреї 50 мл.

автомобильные освежители воздуха оптом

На дефлектор “Voyage”

освежители для автомобиля

Авто-гелі “LUX”

освежитель в машину

На дзеркало “Energy”

ароматизаторы в машину

Картонний парфумерний

освежитель для авто

Ароматизатор картонний 

Ароматизатор картонный